0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Turkey Super Lig
Konyaspor
-
-
Galatasaray SK
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Kasimpasa SK
-
-
Besiktas JK
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Trabzonspor
-
-
Ankaragucu
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Fenerbahce SK
-
-
Istanbulspor AS
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Adana Demirspor
-
-
Istanbul Basaksehir FK
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Hatayspor
-
-
Caykur Rizespor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Pendikspor
-
-
Gazisehir Gaziantep FK
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain La Liga
Sevilla FC
-
-
FC Barcelona
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Getafe
۱
۲
Real Mallorca
inprogress
۱۵:۳۰
Celta de Vigo
-
-
Valencia CF
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Las Palmas
-
-
Alaves
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
  Italy Serie A
Atalanta Bergamo
-
-
Torino FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Hellas Verona
-
-
Internazionale Milano
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
SS Lazio
-
-
Sassuolo
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Empoli
-
-
AS Roma
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Napoli
-
-
Lecce
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Frosinone
-
-
Udinese Calcio
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Portugal Taca de Portugal
FC Porto
-
-
Sporting Clube de Portugal
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
  United States MLS
Vancouver Whitecaps
۱
۲
Inter Miami CF
Finished
۰۶:۰۰
San Jose Earthquakes
۱
۱
Austin FC
Finished
۰۶:۰۰
New England Revolution
۰
۱
New York City FC
Finished
۰۳:۰۰
Toronto FC
۳
۴
FC Cincinnati
Finished
۰۳:۰۰
FC Dallas
۳
۳
Real Salt Lake
Finished
۰۴:۰۰
D.C. United (Washington)
۱
۱
Chicago Fire
Finished
۰۳:۰۰
Colorado Rapids
۳
۳
Minnesota United
Finished
۰۵:۰۰
Charlotte
۰
۰
Philadelphia Union
Finished
۰۳:۰۰
Montreal Impact
۰
۰
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
Portland Timbers
۲
۱
Sporting Kansas City
Finished
۰۶:۰۰
Los Angeles Galaxy
۲
۱
Houston Dynamo
Finished
۰۶:۰۰
Saint Louis City SC
۱
۲
Seattle Sounders
Finished
۰۴:۰۰
Orlando City SC
۰
۲
Columbus Crew
Finished
۰۳:۰۰
Atlanta United
۰
۱
Los Angeles FC
Finished
۰۳:۰۰
  Japan J League
Vissel Kobe
۰
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۰۸:۳۰
Urawa Red Diamonds
۱
۲
Machida Zelvia
Finished
۱۰:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۱
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۰۹:۳۰
Cerezo Osaka
۱
۱
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۰۹:۳۰
FC Tokyo
۰
۱
Gamba Osaka
Finished
۰۹:۳۰
  England Championship
Leeds United
۰
۰
Southampton FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Denmark Superliga
FC Midtjylland
-
-
Silkeborg IF
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Brondby I.F.
-
-
AGF Aarhus
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Copenhagen
-
-
FC Nordsjaelland
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Belgium First Division A - Championship Group
Club Brugge KV
-
-
Cercle Brugge KSV
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Union St.-Gilloise
-
-
Racing Genk
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Royal Antwerp FC
-
-
RSC Anderlecht
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  China Super League
Changchun Yatai
۰
۰
Henan FC
Finished
۱۵:۰۵
Beijing Guoan FC
۵
۲
Nantong Zhiyun
Finished
۱۴:۳۰
Chengdu Rongcheng FC
۷
۰
Qingdao West Coast FC
Finished
۱۵:۰۵
Shenzhen Peng FC
۰
۱
Shanghai Shenhua
Finished
۱۳:۳۰
Qingdao Hainiu
۳
۱
Tianjin Jinmen Tigers
Finished
۱۴:۳۰
Shanghai Port FC
۴
۱
Cangzhou Mighty Lions FC
Finished
۱۵:۳۰
  Canada Premier League
Vancouver Langley FC
۲
۱
Pacific FC
Finished
۰۱:۳۰
  Spain LaLiga 2
Real Valladolid
-
-
Villarreal CF B
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Elche
-
-
Eldense
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
SD Amorebieta
-
-
RCD Espanyol
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Real Sporting de Gijon
-
-
Eibar
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Racing de Ferrol
-
-
Leganes
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Real Oviedo
-
-
FC Andorra
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FC Cartagena
-
-
SD Huesca
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Racing Santander
-
-
Real Zaragoza
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Burgos CF
-
-
Tenerife
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Levante
-
-
Alcorcon
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Albacete Balompie
-
-
CD Mirandes
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Czech Republic 1. Liga - Championship Round
SK Slavia Praha
۰
۰
FK Mlada Boleslav
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
AC Sparta Praha
۰
۰
FC Viktoria Plzen
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Banik Ostrava
۰
۰
FC Slovacko
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  United Arab Emirates UAE Pro League
Al Wasl
-
-
Shabab Al Ahli Dubai
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۰
  Uruguay Primera Division
Club Nacional de Montevideo
۱
۰
Danubio
Finished
۰۰:۳۰
Cerro Largo FC
-
-
Defensor Sporting
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Club Atletico Cerro
-
-
Club Atletico River Plate
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Argentina Liga Profesional
Newell's Old Boys
۱
۰
Defensa y Justicia
Finished
۰۰:۰۰
Boca Juniors
۰
۰
Talleres de Cordoba
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Huracan
-
-
Instituto de Cordoba
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Godoy Cruz
۱
۱
San Lorenzo
Interrupted
۰۰:۰۰
  Republic of Korea K-League 1
Jeju United
۱
۰
Suwon City
Finished
۱۳:۳۰
Daegu FC
۱
۲
Gangwon FC
Finished
۱۱:۰۰
  Brazil Serie D
EC Agua Santa SP
۱
۱
Sao Jose SP
Finished
۰۰:۳۰
Mixto EC
۲
۱
Real Brasilia
Finished
۰۰:۳۰
Potiguar de Mossoro
-
-
Santa Cruz de Natal
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Itabaiana
-
-
Sergipe SE
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Manaus FC
-
-
Manauara EC AM
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Colombia Primera A
Deportivo Pereira
۲
۲
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۱:۳۰
CD Junior de Barranquilla
۱
۰
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۴:۰۰
  Hong Kong Premier League
Resources Capital FC
۰
۱
Southern District Rsa
Finished
۱۰:۳۰
North District FC
۱
۲
Eastern Sports Club
Finished
۱۰:۳۰
Kitchee
۲
۳
Lee Man Warriors FC
Finished
۱۰:۳۰
HK U23
۲
۴
Wofoo Tai Po
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong FC
۰
۰
Sham Shui Po FC
Finished
۱۰:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
FC Anyang
۲
۳
Jeonnam Dragons
Finished
۱۱:۰۰
Cheongju City FC
۱
۰
Gyeongnam FC
Finished
۱۱:۰۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۰
۲
Cheonan City
Finished
۱۳:۳۰
  Croatia HNL
GNK Dinamo Zagreb
-
-
NK Rudes Zagreb
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
HNK Rijeka
۲
۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
inprogress
۱۶:۳۰
  Japan J2 League
Oita Trinita
۰
۰
Renofa Yamaguchi
Finished
۰۸:۳۰
Roasso Kumamoto
۰
۱
Montedio Yamagata
Finished
۰۸:۳۰
Shimizu S-pulse
۲
۱
Mito HollyHock
Finished
۰۸:۳۰
Vegalta Sendai
۱
۴
Fagiano Okayama
Finished
۰۸:۳۰
Blaublitz Akita
۱
۱
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۰۸:۳۰
Iwaki SC
۱
۱
Tokushima Vortis
Finished
۰۸:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
Carl Zeiss Jena (W)
۲
۰
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
inprogress
۱۵:۳۰
SV Meppen (W)
۵
۱
VfL Wolfsburg II (W)
Finished
۱۵:۳۰
FC Ingolstadt 04 (W)
۱
۲
1. FFC Turbine Potsdam (W)
Finished
۱۵:۳۰
SC Sand (W)
۵
۴
Weinberg (W)
Finished
۱۵:۳۰
Hamburger SV (W)
۴
۱
FSV Gutersloh (W)
Finished
۱۵:۳۰
Borussia Monchengladbach (W)
۴
۳
SG 99 Andernach (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Bayern Munich II (W)
۴
۰
FFC Frankfurt II (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Ecuador Serie A
Macara
۰
۱
Independiente Del Valle
Finished
۰۴:۳۰
Delfin
۲
۰
Aucas
Finished
۰۴:۳۰
LDU Quito
۲
۱
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۴:۳۰
Barcelona SC Guayaquil
۳
۰
Tecnico Universitario
Finished
۰۴:۳۰
  Chile Primera Division
Universidad Catolica
۴
۱
Cobreloa Calama
Finished
۰۱:۰۰
O'Higgins
۲
۲
Cobresal Salvador
Finished
۰۳:۳۰
Copiapo
-
-
Audax Italiano Santiago
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Australia NPL Victoria
South Melbourne FC
۴
۲
Moreland City FC
Finished
۰۹:۳۰
Oakleigh Cannons
۳
۰
Heidelberg United
Finished
۰۸:۳۰
  Thailand Thai League 1
Bangkok United
۳
۰
Uthai Thani FC
Finished
۱۴:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۴
۲
Police Tero FC
Finished
۱۴:۳۰
Buriram United FC
۸
۲
Khon Kaen United
Finished
۱۴:۳۰
Ratchaburi FC
۳
۰
Prachuap FC
Finished
۱۴:۳۰
Port F.C.
۶
۰
Nakhon Pathom United
Finished
۱۴:۳۰
Chiangrai United FC
۲
۳
Muang Thong United
Finished
۱۴:۳۰
Chonburi FC
۳
۲
Trat FC
Finished
۱۴:۳۰
Sukhothai FC
۰
۳
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۴:۳۰
  Indonesia Liga 1
Persib Bandung
۲
۰
Madura United F.C.
inprogress
۱۵:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
Rosengard (W)
۱
۰
Pitea IF (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Vittsjo GIK (W)
۱
۰
Trelleborgs FF (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Vaxjo (W)
۰
۰
Djurgardens IF FF (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Bulgaria A PFG
PFC Levski Sofia
-
-
PFC Ludogorets Razgrad
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
PFC Cherno More Varna
-
-
Levski Krumovgrad
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
-
-
PFC CSKA Sofia
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Austria League 1 Women
SKN St. Polten (W)
۲
۰
SV Neulengbach (W)
Finished
۱۴:۱۵
Union Kleinmunchen (W)
۱
۱
First Vienna FC 1894 (W)
Finished
۱۴:۱۵
SK Sturm Graz (W)
۴
۰
FC Bergheim (W)
Finished
۱۴:۱۵
Wacker Innsbruck (W)
۳
۲
SPG FC Lustenau/FC Dornbirn (W)
Finished
۱۴:۱۵
FK Austria Vienna (W)
۳
۳
SCR Altach/FFC Vorderland (W)
Finished
۱۴:۱۵
  Faroe Islands Premier League
KI Klaksvík
۰
۰
B68 Toftir
inprogress
۱۷:۳۰
EB Streymur
۰
۰
Skala IF
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Sweden Superettan
Helsingborgs IF
۰
۰
Landskrona Bois
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
IK Oddevold
۰
۲
Ostersunds FK
inprogress
۱۶:۳۰
Skovde AIK
۱
۲
Osters IF
Finished
۱۴:۳۰
Gefle IF
۱
۰
Orebro SK
inprogress
۱۶:۳۰
Sandvikens IF
۱
۱
Orgryte IS
inprogress
۱۶:۳۰
  Estonia Esiliiga
Harju Jalgpallikool
۴
۳
Tabasalu Charma
Finished
۱۳:۰۰
FC Elva
۰
۲
Viimsi JK
Finished
۱۳:۰۰
FC Tallinn
۸
۱
Paide Linnameeskond II
Finished
۱۳:۰۰
FCI Levadia Tallinn II
۲
۲
Tartu JK Welco
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Wollongong Wolves FC U20
۱
۳
Marconi Stallions U20
Finished
۰۶:۳۰
Rockdale Ilinden U20
۳
۲
St George City FA U20
Finished
۰۶:۳۰
  United States NWSL
Utah Royals (W)
۰
۱
Kansas City Current (W)
Finished
۰۵:۳۰
Chicago Red Stars (W)
۰
۱
Racing Louisville FC (W)
Finished
۰۳:۰۰
  United States National Premier Soccer League
Valeo FC
۲
۱
Hartford City
Finished
۰۱:۳۰
  Finland U20 League
Ilves Tampere U20
۱
۰
GrIFK U20
Finished
۱۴:۳۰
FC Honka U20
۳
۳
Atlantis U20
Finished
۱۳:۳۰
  Hungary NB II
Budapest Vasas SC
-
-
Soroksar SC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Pecsi MFC
-
-
Szeged-Csanad Grosics
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Gyirmot
-
-
Szombathelyi Haladas
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Kazincbarcika BSC
-
-
Budafoki MTE-Ujbuda
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Ajka
-
-
Gyori ETO FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
BVSC Zuglo
-
-
Budapest Honved FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Vasteras SK FK
-
-
IF Brommapojkarna
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Hammarby IF
۳
۰
IK Sirius FK
inprogress
۱۵:۳۰
  Spain Primera Division Women
Real Sociedad (W)
-
-
Real Madrid (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Valencia (W)
۳
۱
Sevilla FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Real Betis (W)
-
-
Madrid CFF (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Poland Ekstraliga Women
GKS Katowice (W)
۱
۱
Slask Wroclaw (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Pogon Szczecin (W)
۳
۰
Pogon Tczew (W)
Finished
۱۳:۳۰
KKP Stomilanki Olsztyn (W)
۱
۰
AZS UJ Krakow (W)
Finished
۱۴:۳۰
KKS Czarni Sosnowiec (W)
۱
۰
APLG Gdansk (W)
inprogress
۱۷:۰۰
  Norway 1. Division
Valerenga IF Oslo
۱
۰
Levanger FK
inprogress
۱۶:۰۰
  Malawi Super League
Mighty Tigers
۰
۲
Kamuzu Barracks
inprogress
۱۶:۰۰
Dedza Dynamos
۳
۰
Bangwe All Star
inprogress
۱۶:۰۰
  Malaysia Super League
Selangor FC
۳
۰
Negeri Sembilan
inprogress
۱۵:۴۵
  Denmark 1st Division
Koge
۱
۰
Naestved BK
Finished
۱۵:۳۰
Elite 3000 Helsingor
۰
۳
B93 Kopenhagen
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
HJK Helsinki (W)
۴
۰
JyPK (W)
Finished
۱۵:۳۰
FC Honka Espoo (W)
۱
۱
PK-35 Vantaa (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Bhutan Premier League
Transport United FC
۳
۴
Royal Thimphu College
inprogress
۱۵:۳۰
  Mongolia Premier League
FC Selenge Press Falcons
۰
۳
Deren
Finished
۱۴:۴۵
FC Ulaanbaatar
۳
۲
Khoromkhon Klub
Finished
۱۱:۴۵
  Switzerland Super League Women
Servette Chenois (W)
۱
۰
FC Zurich (W)
inprogress
۱۶:۴۵
  Ireland Leinster Senior League
Crumlin United FC
۰
۰
Maynooth University FC
Finished
۱۴:۳۰
Bangor Celtic FC
۱
۲
Kilbarrack United
Finished
۱۳:۳۰
Home Farm FC
۲
۴
Wayside Celtic FC
Finished
۱۴:۳۰
Bluebell United
۰
۵
Killester Donnycarney FC
Finished
۱۴:۳۰
Balscadden FC
۴
۱
Mullingar Athletic
Finished
۱۳:۳۰
  United States USL Championship
Tampa Bay Rowdies
۱
۰
Las Vegas Lights
Finished
۰۳:۰۰
New Mexico United
۲
۱
San Antonio FC
Finished
۰۴:۳۰
Orange County SC
۰
۲
Loudoun United FC
Finished
۰۵:۳۰
Indy Eleven
۲
۱
Phoenix Rising
Finished
۰۲:۳۰
Miami FC
۰
۴
North Carolina
Finished
۰۲:۳۰
Sacramento Republic FC
۰
۰
Birmingham Legion FC
Finished
۰۵:۳۰
Memphis 901 FC
۲
۰
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۴:۰۰
  Taiwan Premier League
Ming Chuan University
۳
۱
Taiwan Power Company
Finished
۱۴:۰۰
Taichung Futuro
۵
۱
Vikings-Play One FC
Finished
۱۱:۰۰
Taiwan Shihu
۰
۳
Tainan City Steel
Finished
۱۱:۰۰
Hang Yuen
۱
۲
AC Taipei
Finished
۱۴:۰۰
  Chile Segunda Division
Deportes Linares
۲
۳
Trasandino Los Andes
Finished
۰۱:۰۰
Concon National
۰
۱
CD Arturo Fernandez Vial
Finished
۰۳:۳۰
Deportes Concepcion
-
-
CSD San Antonio Unido
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Venezuela Liga FUTVE
Club Deportivo Internacional de Barinas
۲
۲
Metropolitanos FC
Finished
۰۱:۰۰
Universidad Central de Venezuela
۰
۲
Deportivo La Guaira
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Serie C
Sampaio Correa-MA
۰
۱
Botafogo PB
Finished
۰۲:۰۰
Sao Bernardo FC
-
-
CS Alagoano AL
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Floresta EC
-
-
Ferroviario
Cancelled
۰۲:۰۰
Figueirense FC
-
-
Ferroviaria SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Argentina Primera Nacional
Atletico de Rafaela
۱
۲
Almirante Brown de Lules
Finished
۰۰:۳۰
Brown de Adrogue
-
-
Gimnasia y Tiro
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CD Maipu
-
-
Quilmes Atletico Club
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Ferro Carril Oeste
-
-
CA San Miguel
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۰
Deportivo Madryn
-
-
Atlanta
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Club Atletico Guemes
-
-
CA Estudiantes Caseros
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Deportivo Moron
-
-
Nueva Chicago
بازی شروع نشده است
۲۱:۵۰
CA All Boys
-
-
Guillermo Brown
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Club Atletico Alvarado
-
-
Chacarita Juniors
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Almagro
-
-
Club Atletico Mitre
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
CA Patronato
-
-
Arsenal de Sarandi
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
-
-
Talleres Remedios Escalada
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Chaco For Ever
-
-
Estudiantes Rio Cuarto
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Paraguay Primera Division
Tacuary
۱
۳
Cerro Porteno
Finished
۰۰:۳۰
Guarani Asuncion
۰
۱
Sportivo Luqueno
Finished
۰۳:۰۰
Sportivo Ameliano
-
-
Libertad Asuncion
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Nacional Asuncion
۳
۰
Sol de America
Finished
۰۰:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Charlestown Azzurri Reserves
۰
۲
Adamstown Rosebud Reserves
Finished
۰۶:۰۰
  Hong Kong 2nd Division
Kwai Tsing
۱
۴
Kwong Wah
Finished
۱۳:۰۰
Fu Moon
۰
۵
Wofoo Social Enterprises
Finished
۰۹:۰۰
Chelsea SS HK
۳
۴
Lucky Mile
Finished
۱۱:۰۰
Mutual FC
۱
۳
Tuen Mun SA
Finished
۱۱:۰۰
Leaper Metro Gallery FC
۸
۰
Kowloon Cricket Club
Finished
۰۹:۰۰
Wing Go FC
۲
۵
Yau Tsim Mong
Finished
۰۹:۰۰
Tung Sing
۰
۲
Sun Hei SC
Finished
۱۱:۰۰
Kwun Tong
۰
۰
Wanchai SF
Finished
۱۱:۰۰
  Greece Super League Women
OFI (W)
۵
۰
Larissa (W)
Finished
۱۳:۰۰
Panathinaikos (W)
۰
۰
Trikala 2011 (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Sirina Grevenon (W)
۲
۰
AEK Athens (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Vietnam 2. Division
PVF Vietnam
۲
۱
Tay Nguyen
Finished
۱۳:۳۰
Ha Noi II
۱
۰
DAK Lak
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Eastern Suburbs (W)
۱
۰
Gold Coast United (W)
Finished
۱۱:۳۰
Sunshine Coast Wanderers (W)
۱
۱
Brisbane Olympic (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Poland Youth League
KKS Lech Poznan U19
۳
۴
Wisla Krakow U19
Finished
۱۳:۳۰
MZKS Arka Gdynia 1929 U19
۱
۲
KS Gornik Zabrze U19
Finished
۱۲:۰۰
Zaglebie Lubin U19
۴
۴
MKS Pogon Szczecin U19
Finished
۱۴:۳۰
Korona Kielce U19
۱
۰
Legia Warsaw U19
inprogress
۱۷:۰۰
  Estonia Esiliiga B
Tallinna JK Legion
۲
۰
Pärnu JK
inprogress
۱۶:۳۰
JK Trans Narva II
۰
۰
Tartu Kalev
Finished
۱۳:۰۰
FC Kuressaare II
۲
۰
Laanemaa JK Haapsalu
Finished
۱۳:۰۰
Johvi FC Phoenix
۰
۴
Tartu JK Tammeka II
Finished
۱۳:۰۰
  Finland Kolmonen
PK Keski-Uusimaa II
۱
۲
TuPS
Finished
۱۴:۳۰
HyPS Hyvinkaa
۲
۳
RiPS Riihimaki
Finished
۱۵:۳۰
  Belgium First Division B
KV Kortrijk
۰
۱
Lommel United
Finished
۱۵:۰۰
  Norway 1. Division Women
Fyllingsdalen (W)
۰
۱
KIL/Hemne (W)
Finished
۱۵:۳۰
Hoenefoss (W)
۳
۱
Avaldsnes (W)
Finished
۱۴:۳۰
Ovrevoll Hosle (W)
۰
۲
Fortuna Aalesund (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Bodo/Glimt (W)
۰
۱
Viking FK (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Poland 1. Division
Motor Lublin
۲
۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
inprogress
۱۶:۳۰
Wisla Plock
۰
۱
Resovia Rzeszow
inprogress
۱۶:۳۰
TS Wisla Krakow
۰
۰
Termalica BB Nieciecza
inprogress
۱۶:۳۰
Miedz Legnica
۱
۱
Lechia Gdansk
inprogress
۱۶:۳۰
Chrobry Glogow
۱
۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
inprogress
۱۶:۳۰
Stal Rzeszow
۱
۱
Polonia Warszawa
inprogress
۱۶:۳۰
OKS Odra Opole
۱
۰
Znicz Pruszkow
inprogress
۱۶:۳۰
Arka Gdynia
۰
۱
GKS Dospel Katowice
inprogress
۱۶:۳۰
GKS 71 Tychy
۰
۰
Gornik Leczna
inprogress
۱۶:۳۰
  Lithuania A Lyga
Banga Gargzdai
۰
۰
DFK Dainava Alytus
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Siauliai FA
-
-
FK Zalgiris Vilnius
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
GOSK Gabela
۰
۰
Sloga Doboj
inprogress
۱۶:۳۰
FK Zeljeznicar Sarajevo
-
-
FK Borac Banjaluka
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Igman Konjic
۰
۰
HSK Zrinjski Mostar
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
NK Posusje
-
-
FK Zvijezda 09
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
NK Siroki Brijeg
-
-
FK Sarajevo
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Lorenskog IF
۰
۱
Skedsmo
inprogress
۱۶:۳۰
Træff
۱
۰
Skjetten
inprogress
۱۵:۳۰
  Morocco Botola 2
Dhj Difaa Hassani Jdidi
-
-
AS Sale
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Club Omnisports De Meknes
-
-
Olympique Dcheira
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Rapide Club Oued Zem
-
-
Kawkab AC Marrakech
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Netherlands Eredivisie Conference League Play Offs
FC Utrecht
-
-
Go Ahead Eagles
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Colombia Primera B
Deportes Quindio
-
-
Union Magdalena Santa Marta
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Llaneros FC
-
-
Cucuta Deportivo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Croatia First League Women
ZNK Hajduk Split (W)
۵
۰
ZNK Split (W)
Finished
۱۴:۳۰
ZNK Agram (W)
-
-
NK Medimurje Cakovec (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Sweden 2. Division Norrland
Lucksta IF
۲
۴
Bergnasets AIK
Finished
۱۴:۳۰
TEAM TG FF
۰
۰
Skelleftea FF
inprogress
۱۷:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al-Hudood Sports Club
۰
۰
Al Talaba FC
inprogress
۱۶:۳۰
Newroz SC
۰
۰
Naft Maysan
inprogress
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division
CD Mostoles
۱
۱
Colonia Moscardo
Finished
۱۳:۳۰
Cuarte CD
۱
۰
CD Caspe
Finished
۱۳:۳۰
RCD Mallorca B
۵
۱
CD Manacor
Finished
۱۳:۳۰
CE L'Hospitalet
۲
۱
AE Prat
Finished
۱۴:۰۰
Salamanca CF UDS
-
-
Atletico Astorga CF
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
CD Coria
-
-
Moralo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Real Murcia B
۱
۲
CF Lorca Deportiva
Finished
۱۲:۳۰
CD Basconia
۰
۳
Club Portugalete
Finished
۱۳:۰۰
Lanzarote
۰
۱
Panaderia Pulido
Finished
۱۴:۰۰
Sporting Gijon B
۲
۳
L`Entregu CF
Finished
۱۳:۳۰
Xerez Deportivo FC
-
-
CD Pozoblanco
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Gran Pena FC
۴
۱
SD Sarriana
Finished
۱۳:۳۰
CD Lealtad
-
-
UC Ceares
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Atletico Tordesillas
-
-
Cultural Leonesa B
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Anguiano
-
-
Varea
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
CD Ciudad de Lucena
-
-
AD Ceuta FC B
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Alfaro
-
-
Oyonesa
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Poblense
-
-
CF Platges de Calvia
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Jove Espanol
-
-
Utiel
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Ontinyent
-
-
Atzeneta
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
UE Vilassar de Mar
-
-
CF Badalona
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Arosa SC
-
-
UD Ourense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Guatemala Primera Division
Deportivo Marquense
۲
۰
Juventud Copalera
Finished
۰۵:۳۰
  Vietnam V-League
Song Lam Nghe An
۱
۰
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۳:۳۰
Sanna Khanh Hoa
۱
۲
Binh Dinh
Finished
۱۴:۳۰
Lam Son Thanh Hoa
۲
۵
Nam Dinh
Finished
۱۴:۳۰
Hai Phong
۳
۲
Hong Linh Ha Tinh
inprogress
۱۵:۴۵
Cong Anh Ha Noi
۱
۲
The Cong Viettel FC
inprogress
۱۵:۴۵
  Honduras Liga Nacional
CD Marathon
۲
۲
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۰:۳۰
  United States USL League Two
Ann Arbor
۱
۰
Oakland FC
Finished
۰۰:۳۰
Miami AC
۱
۱
Tampa Bay United SC
Finished
۰۲:۳۰
Davis Legacy
۲
۵
Project 51O
Finished
۰۳:۳۰
Weston FC
۱
۰
St. Petersburg FC
Finished
۰۲:۰۰
RKC Soccer Club
۶
۱
Rochester United
Finished
۰۲:۳۰
Fort Wayne FC
۱
۰
Toledo Villa FC
Finished
۰۲:۳۰
Charlotte Eagles
۲
۲
Salem City FC
Finished
۰۲:۳۰
SC United Bantams
۱
۰
Charlotte Independence 2
Finished
۰۲:۳۰
Louisiana Krewe FC
۲
۱
Hattiesburg FC
Finished
۰۳:۳۰
Flatirons Rush SC
۳
۱
Utah United
Finished
۰۴:۳۰
New Jersey Copa
۱
۲
Staten Island
Finished
۰۰:۳۰
West Virginia United
۳
۱
Wake FC
Finished
۰۱:۳۰
South Carolina United FC
۱
۰
Charlotte Independence 2
Finished
۰۲:۳۰
Flint City Bucks
۰
۰
Lansing City
Finished
۰۲:۳۰
West Chester United
۲
۱
Reading United AC
Finished
۰۳:۰۰
Mississippi Brilla
-
-
Little Rock Rangers
Finished
۰۳:۳۰
Capo II
۱
۴
FC Tucson
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Paranaense 2
Parana Clube
۱
۰
EC Laranja Mecanica
Finished
۰۱:۰۰
  United States MLS Next Pro League
Chattanooga FC
۳
۲
Atlanta United II
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Catarinense 2
Camboriu
۱
۰
Guarani de Palhoca
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Catarinense
-
-
CA Carlos Renaux
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Japan Nadeshiko League Women
Speranza Takatsuki FC (W)
۰
۱
Orca Kamogawa FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Viamaterras Miyazaki (W)
۰
۱
Iga Kunoichi (W)
Finished
۰۷:۳۰
Nittaida Nippon (W)
۰
۱
AS Harima Albion (W)
Finished
۰۶:۳۰
Shizuoka SSU Bonita (W)
۱
۳
Setagaya Sfida (W)
Finished
۰۹:۳۰
FC Seagulls Yokohama (W)
۲
۰
NGU Nagoya FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Hong Kong 3rd Division
GFC Friends
۷
۲
Sui Tung
Finished
۱۳:۰۰
Tsuen Wan
۲
۰
Islands FC
Finished
۱۱:۰۰
Tuen Mun FC
۲
۱
Konter
Finished
۱۵:۰۰
  Republic of Korea K3 League
Mokpo City
۱
۱
Daejeon Korail
Finished
۰۹:۳۰
Siheung Citizen
۱
۰
Hwaseong FC
Finished
۰۸:۳۰
Busan Transport Corp
۱
۳
Yangpyeong FC
Finished
۰۸:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
FC Velke Mezirici
۲
۲
FK Pelhrimov
Finished
۱۱:۴۵
MFK Havirov
۴
۰
TJ Repiste
Finished
۱۱:۴۵
FK Meteor Praha VIII
۴
۰
SK Cesky Brod
Finished
۱۱:۴۵
Slavicin
۰
۳
SFK Holesov
Finished
۱۱:۴۵
Velke Hamry
-
-
RMSK Cidlina Novy Bydzov
Finished
۱۲:۰۰
Admira Praha II
۱
۰
SK Ujezd Praha 4
Finished
۱۵:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
MFK Karvina B
۰
۱
TJ Start Brno
Finished
۱۱:۴۵
Unicov
۱
۰
FC Hlucin
Finished
۱۱:۴۵
Banik Ostrava B
۲
۰
CSK Uhersky Brod
Finished
۱۱:۴۵
FK Admira Praha
۱
۳
FC Pisek
Finished
۱۱:۴۵
Slavia Prague B
۱
۰
TJ Jiskra Domazlice
Finished
۱۱:۴۵
Hradec Kralove B
۵
۰
Fk Arsenal Ceska Lipa
Finished
۱۱:۴۵
Mlada Boleslav B
۰
۱
FK Teplice B
Finished
۱۱:۴۵
FK Pardubice B
۱
۰
FK Usti nad Labem
Finished
۱۱:۴۵
FC Slovacko B
۱
۳
FC Zlin B
Finished
۱۱:۴۵
Frydek Mistek
-
-
SK Hranice
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Vietnam Women National Championship
GT Thai Nguyen (W)
۴
۰
Ha Noi II (W)
Finished
۱۲:۰۰
Phong Phu Ha Nam (W)
۲
۰
Ho Chi Minh City II (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League
Charlestown Azzurri
۴
۰
Adamstown Rosebud FC
Finished
۰۸:۰۰
  Azerbaijan Premier League
PFK Turan Tovuz
۰
۰
Kapaz
inprogress
۱۶:۳۰
Araz Nakhchivan PFK
-
-
FK Qarabag
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
Regartadaz Tursunzoda
۱
۰
FC Panjshir
inprogress
۱۶:۳۰
  Nigeria NPFL
Plateau United
۰
۰
Niger Tornadoes
inprogress
۱۶:۳۰
Rivers United
-
-
Sporting Lagos FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Sunshine Stars FC
-
-
Bendel Insurance
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
Kleve
۱
۲
DJK Adler Union Frintrop
inprogress
۱۶:۳۰
SF Hamborn 07
۱
۰
Ratinger Spvg
inprogress
۱۶:۳۰
VfB Homberg
۱
۰
FC Buderich 02
inprogress
۱۶:۳۰
TVD Velbert
۰
۰
Schwarz Weiss Essen
inprogress
۱۶:۳۰
VfB 03 Hilden
۲
۲
Sonsbeck
inprogress
۱۷:۰۰
SC St Tonis 11/20
-
-
Mulheimer FC 97
inprogress
۱۷:۰۰
  Austria Regionalliga West
SV Wals-Grünau
۲
۲
SPG Motz/Silz
Finished
۱۵:۳۰
SC Rothis
۰
۰
Dornbirner SV
inprogress
۱۷:۳۰
  China League 2
Guangxi Lanhang
۱
۰
Ganzhou Ruishi
Finished
۱۵:۰۰
Langfang City of Glory
۳
۰
Rizhao Yuqi
Finished
۱۰:۳۰
Quanzhou Yassin
۱
۵
Guangdong GZ-Power
Finished
۱۱:۳۰
Jiangxi Dark Horse Junior FC
۰
۰
Guangxi Hengchen
Finished
۱۲:۳۰
  France Division 2 Women
Metz (W)
۲
۰
Montauban (W)
inprogress
۱۶:۳۰
US Orleans (W)
۰
۰
Strasbourg (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Le Mans (W)
۱
۰
OGC Nice (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
ASC Dortmund
-
-
SpVgg Vreden 1921
inprogress
۱۶:۳۰
SF Siegen 1899
۰
۰
FC Eintracht Rheine
inprogress
۱۶:۳۰
FC Brunninghausen
۰
۰
Finnentrop / Bamenohl
inprogress
۱۶:۳۰
Sportfreunde Lotte
۱
۰
TuS Ennepetal
inprogress
۱۶:۳۰
TSG Sprockhovel
۴
۰
TSV Victoria Clarholz
inprogress
۱۶:۳۰
Spvgg Erkenschwick
۰
۰
Turkspor Dortmund 2000
inprogress
۱۶:۳۰
SG Wattenscheid 09
۱
۱
1. FC Gievenbeck
inprogress
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Rappe GOIF
۱
۲
IFK Simrishamn
Finished
۱۵:۳۰
Osterlen FF
۲
۱
Hogaborgs BK
Finished
۱۵:۳۰
  Kazakhstan Cup
Zhetysu Taldykorgan
۲
۱
FC Astana
Finished
۱۵:۳۰
FK Kaspyi Aktau
۰
۰
FC Shakhter Karagandy
inprogress
۱۶:۳۰
  Scotland SWF Cup Women
Rangers (W)
۱
۰
Hearts (W)
inprogress
۱۷:۰۰
  Zambia Super League
Green Buffaloes
۰
۰
Forest Rangers
inprogress
۱۶:۳۰
  Finland Ykkosliiga
FF Jaro
-
-
Jarvenpaan Palloseura
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Brazil Paulista Women
Sao Paulo (W)
-
-
Palmeiras (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Hammarby Talang Ff
۰
۰
Pitea IF
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
IFK Stocksund
۰
۰
AFC Eskilstuna
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Karlbergs BK
۰
۰
Assyriska Foreningen
inprogress
۱۷:۳۰
  England Premier League 2
Tottenham Hotspur U21
۰
۰
Sunderland U21
inprogress
۱۷:۳۰
  United Arab Emirates Division 1
Dubai United FC
-
-
Dibba Al-Hisn
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
  Tunisia Ligue 1
EGS Gafsa
-
-
US Tataouine
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Us Ben Guerdane
-
-
ES Metlaoui
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
AS Slimane
-
-
Bizertin
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
AS Marsa
-
-
Olympique Beja
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Uzbekistan Super League
Sogdiyona Jizzax
-
-
FC Bunyodkor
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Neftchi Fargona
۰
۰
Olmaliq OKMK
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Austria Landesliga
Telfs
-
-
Worgl SV
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
WAF Brigittenau
۰
۱
SK Slovan Hac
Finished
۱۲:۰۰
SV Feldkirchen
۵
۰
SK Maria Saal
Finished
۱۲:۳۰
ASK Klagenfurt II
۲
۱
SC Landskron
Finished
۱۲:۰۰
FC Koblach
۲
۰
VfB Bezau
Finished
۱۲:۳۰
St Michael/Lav
۰
۰
Annabichler SV
inprogress
۱۷:۰۰
St. Veit/Glan
۰
۰
USV Ragnitz
inprogress
۱۷:۰۰
  Finland Veikkausliiga
KuPS Kuopio
-
-
EIF Ekenas
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
IFK Mariehamn
-
-
IF Gnistan Helsinki
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Algeria Ligue 1
MC Oran
-
-
ES Ben Aknoun
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
Paradou AC
-
-
US Souf
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
CR Belouizdad
-
-
MC El Bayadh
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
ES Setif
-
-
NC Magra
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
USM Khenchela
-
-
JS Saoura
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
US Biskra
-
-
CS Constantine
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
JS Kabylie
-
-
MC Alger
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
  Egypt Premier League
Talaea El Gaish
-
-
Baladiyet El Mahallah
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
National Bank
۱
۰
El Ismaily Sporting Club
inprogress
۱۶:۳۰
Future FC
-
-
Al Masry Club
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
Lechia Zielona Gora
-
-
Slask Wroclaw II
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Maua FC U20
-
-
Santos FC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Peru Liga 1 - Apertura
Sport Boys
-
-
Asociacion Deportiva Tarma
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Alianza Atletico
-
-
Carlos A. Mannucci
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Latvia 1. Liga
Ogre United
۴
۰
Valmiera FC II
Finished
۱۵:۳۰
SK Super Nova
۲
۱
FK Ventspils
Finished
۱۵:۳۰
FK Tukums 2000/Tss II
۰
۰
Riga FC II
inprogress
۱۷:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
FC Platinum
۰
۰
Dynamos FC
inprogress
۱۶:۳۰
Arenel Movers FC
۰
۰
Bulawayo Chiefs FC
inprogress
۱۶:۳۰
Greenfuel FC
۱
۰
Highlanders
inprogress
۱۶:۳۰
Manica Diamonds F.C.
۰
۰
Hwange Colliery
inprogress
۱۶:۳۰
  Hungary NB III
Gyori ETO FC II
۶
۲
Dorogi FC
Finished
۱۴:۳۰
Zalaegerszegi TE II
-
-
Bicskei TC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Kisvarda II
-
-
Salgotarjani
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Budaorsi SC
-
-
Gyirmot SE II
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Jeonju Citizen
۱
۰
Seoul Jungnang FC
Finished
۰۸:۳۰
Pyeongtaek Citizen FC
۱
۱
Namyangju Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Pyeongchang United
۲
۳
Jeonbuk Motors II
Finished
۰۸:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Aalborg Bk (W)
۱
۰
B93 Kopenhagen (W)
Finished
۱۴:۳۰
Fc Thy-Thisted (W)
۲
۲
Osterbro IF (W)
Finished
۱۴:۳۰
Brondby (W)
۴
۰
AGF Aarhus (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Peru Liga 2
Molinos El Pirata
۱
۲
Juan Pablo II College
Finished
۰۰:۰۰
  Colombia Liga Femenina
Cucuta Deportivo (W)
۱
۲
America de Cali (W)
Finished
۰۰:۰۰
CD Real Santander (W)
۲
۲
Millonarios (W)
Finished
۰۰:۰۰
  Brazil Catarinense U20
Joinville U20
۲
۲
Avai U20
Finished
۰۰:۰۰
Brusque U20
۱
۰
Clube Nautico Marcilio Dias U20
inprogress
۱۷:۰۰
  Puerto Rico Puerto Rico National Football League
Academia Quintana
۲
۱
Metropolitan San Juan FA
Finished
۰۲:۳۰
  Paraguay Championship Women
Libertad Limpeno (W)
۹
۰
Sportivo Trinidense (W)
Finished
۰۲:۴۵
2 de Mayo (W)
۰
۴
Cerro Porteno (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Albion FC
۰
۰
Colon FC
Finished
۰۳:۱۵
Montevideo City Torque
۰
۰
Sud America
inprogress
۱۶:۳۰
Plaza Colonia
-
-
CSyD Cooper
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Serie B
Guarani FC De Campinas
۰
۰
Paysandu
Finished
۰۳:۳۰
Vila Nova GO
-
-
Brusque
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Ituano SP
-
-
AA Ponte Preta
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  United States WPSL Women
La Roca FC (W)
۳
۲
Utah Surf (W)
Finished
۰۴:۰۰
San Francisco Nighthawks (W)
۷
۰
Fresno Freeze (W)
Finished
۰۱:۳۰
SoCal Dutch Lions (W)
۲
۱
San Diego Parceiro LFC (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Panama LPF
Costa Del Este
۰
۱
CD Plaza Amador
Finished
۰۴:۳۰
  Japan Emperor Cup
University of Tsukuba
۱
۰
Meiji University
Finished
۰۷:۳۰
Fukuyama City FC
۳
۰
Okinawa SV
Finished
۰۷:۳۰
Nagano Parceiro
۷
۰
Saruta Kogyo
Finished
۰۷:۳۰
Veertien Mie
۱
۰
Imabari FC
Finished
۰۷:۳۰
Gainare Tottori
۱
۲
Baleine Shimonoseki
Finished
۰۷:۳۰
Fukushima United FC
۸
۰
Oyama SC
Finished
۰۷:۳۰
Mitsubishi Mizushima FC
۳
۴
Kamatamare Sanuki
Finished
۰۷:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
St George Willawong FC U23
۱
۷
Ipswich FC U23
Finished
۰۸:۰۰
  Peru Reserve League
Sport Huancayo Reserves
۱
۱
Alianza Lima Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Sydney United
۱
۰
Central Coast Mariners NPL
Finished
۰۸:۳۰
Wollongong Wolves FC
۱
۲
Marconi Stallions
Finished
۰۸:۳۰
Rockdale Ilinden FC
۲
۰
St George City FA
Finished
۰۸:۳۰
  Germany Berlin Liga
SFC Stern
۲
۲
SSC Teutonia 99
Finished
۱۳:۰۰
Frohnauer SC
۱
۳
BFC Preussen Berlin
Finished
۱۴:۱۵
1. FC Wilmersdorf
۱
۱
TSV Rudow
inprogress
۱۶:۳۰
  Australia NPL Queensland
Gold Coast United
۰
۰
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۱۰:۳۰
Brisbane Roar U21
۲
۳
Brisbane City
Finished
۰۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil
Atletico Madrid U19
۱
۰
Real Betis Balompie U19
Finished
۱۳:۳۰
  Lithuania II Lyga
Suduva Marijampole II
۱
۴
FK Dembava
Finished
۱۳:۳۰
FK Transinvest II
-
-
FC Dziugas B
Finished
۱۳:۳۰
  Myanmar MNL League Cup
Shan United FC
۱
۱
Dagon Star United
Finished
۱۳:۰۰
  Cameroon Cameroon Cup
Victoria Utd Limbe
۲
۱
Les Astres
Finished
۱۳:۳۰
Avion Academy
۰
۳
Colombe du Dja et Lobo
Finished
۱۳:۳۰
  Thailand Thai League 4
Dome FC
۱
۰
Samut Songkhram City
Finished
۱۲:۳۰
  France U19 League Women
Guingamp U19 (W)
۱
۳
Olympique Lyon U19 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Paris Saint-Germain U19 (W)
۱
۱
Nantes U19 (W)
inprogress
۱۶:۳۰
GPSO 92 Issy U19 (W)
۱
۱
Reims U19 (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Australia Queensland Premier League Women
Robina City FC (W)
۱
۱
Broadbeach United SC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Ipswich Knights (W)
۱
۷
North Lakes (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Australia Queensland Premier League 3
Acacia Ridge
۱
۱۰
Brisbane Knights
Finished
۱۱:۳۰
North Brisbane
۲
۱
Redcliffe Dolphins
Finished
۱۰:۳۰
  China Jia League
Dalian Young Boy FC
۲
۲
Chongqing Tongliang Long
Finished
۱۱:۰۰
Heilongjiang Ice City FC
۴
۴
Foshan Nanshi FC
Finished
۱۰:۳۰
Qingdao Red Lions
۳
۳
Suzhou Dongwu
Finished
۱۵:۰۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Fremantle City FC (W)
۱
۱
Perth SC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Balcatta (W)
۴
۱
Murdoch University Melville FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC (W)
۰
۵
Perth Redstar FC (W)
Finished
۱۱:۱۵
  Czech Republic 5. Liga
SK Solnice
۲
۲
Spartak Police Nad Metuji
Finished
۱۵:۳۰
FC Velke Mezirici B
۰
۲
Kamenice Nad Lipou
Finished
۱۵:۳۰
  Luxembourg National Division
FC Swift Hesperange
۰
۰
UNA Strassen
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Racing FC Union Letzebuerg
۰
۰
US Mondorf-Les-bains
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Victoria Rosport
۰
۰
FC Marisca Mersch
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Mondercange
۰
۰
UN 97 Kaerjeng
inprogress
۱۷:۳۰
Wiltz
۰
۰
F91 Dudelange
inprogress
۱۷:۳۰
Niedercorn Progres
۰
۰
AS Jeunesse Esch
inprogress
۱۷:۳۰
Union Titus Petange
۰
۰
FC Schifflange 95
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Relegation/Promotion Playoffs
SV Werder Bremen II
۱
۰
FC Altona 93
Finished
۱۵:۳۰
  Iraq Division One
El Atesalat
۴
۱
Al Shirqat
inprogress
۱۶:۱۵
  Germany Oberliga Hessen
RW Walldorf
۰
۰
SC Viktoria Griesheim
inprogress
۱۶:۳۰
  Finland Ykkonen
VIFK Vaasa
۱
۱
FC Vaajakoski
inprogress
۱۶:۳۰
EPS
-
-
PK Keski-Uusimaa
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Atlantis FC
-
-
Klubi 04
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Syria Youth League
Al-Karamah U23
۱
۱
Al Ittihad Aleppo U23
inprogress
۱۶:۳۰
  Turkey 3. Lig
Erbaaspor
۰
۱
Mus 1984 Musspor
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Landesliga
Radefelder SV 90
۰
۲
Kickers Markkleeberg
inprogress
۱۶:۳۰
  Croatia 1. NL
NK Solin
-
-
BSK Bijelo Brdo
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Poland III Liga, Group 2
OKS Swit Skolwin
۰
۰
Zawisza Bydgoszcz
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Chile Liga Ascenso Women
Curico Unido (W)
-
-
Rangers de Talca (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Argentina Primera A Women
Platense (W)
۰
۰
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
San Luis FC (W)
۰
۰
Rosario Central (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Switzerland Super League
Grasshopper Club Zurich
-
-
FC Thun
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Norway Eliteserien
Viking Stavanger
-
-
Ham-Kam
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Rosenborg BK
-
-
Kristiansund BK
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SK Brann Bergen
-
-
Molde FK
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Sarpsborg 08
-
-
Stromsgodset IF
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Haugesund
-
-
Sandefjord
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Odds Ballklubb
-
-
Lillestrom SK
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Junkeren
-
-
Follo Fotball Ski
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Eidsvold TF
۰
۳
Stjordals Blink
Finished
۱۵:۳۰
Tromsdalen UIL
۳
۱
Strommen IF
inprogress
۱۶:۳۰
  Chile Primera B
Deportes Recoleta
-
-
Deportes Temuco
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Santiago Wanderers
-
-
CD Antofagasta
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Curico Unido
-
-
Santiago Morning
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Poland 1 Liga Women
Legia Warsaw (W)
-
-
Bielawianka Bielawa (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Zabkovia Zabki (W)
۰
۵
Sleza Wroclaw (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Romania Liga I - Conference League Playoff
Universitatea Craiova
-
-
Universitatea Cluj
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Scotland Premiership
Ross County
۴
۰
Raith Rovers
Finished
۱۴:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Innstrandens IL
۳
۷
Kongsvinger 2
Finished
۱۵:۳۰
Fredrikstad 2
۰
۰
Ulfstind
inprogress
۱۷:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division FBiH
FK Sloboda Tuzla
-
-
NK Bratstvo Gracanica
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Lithuania I Lyga
Tauras Taurage
۵
۰
Kauno Zalgiris II
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NPL ACT
Canberra Croatia
۳
۱
Yoogali SC
Finished
۰۸:۳۰
Tuggeranong Utd
۲
۳
Gungahlin United FC
Finished
۰۸:۳۰
  Germany Verbandsliga
Rot-Weiss Walldorf II
۲
۵
SC Dortelweil
Finished
۱۴:۳۰
ASC Neuenheim
-
-
VfR Gommersdorf
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SG Union Klosterfelde
۶
۴
Fortuna Babelsberg
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Germania 08 Ober-Roden
۰
۱
SKV Rot-Weiss Darmstadt
inprogress
۱۷:۰۰
Reichenbacher FC
-
-
VfB Eppingen
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Democrata Sete Lagoas
۱
۱
Betim FC
Finished
۰۰:۰۰
Valeriodoce EC
۰
۰
SC Aymores
inprogress
۱۶:۳۰
URT MG
-
-
North EC MG
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Bolivar
۴
۰
Real Santa Cruz
Finished
۰۱:۰۰
Blooming
۱
۰
Real Tomayapo
Finished
۰۲:۳۰
Guabira Santa Cruz
-
-
Nacional Potosi
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Trafalgar Southstars
۰
۳
RAMS Village Superstars
Finished
۰۱:۳۰
St. Peters Strikers FC
۲
۰
SLH St Pauls Utd
Finished
۰۳:۳۰
  El Salvador Primera Division
Alianza FC
۵
۰
Municipal Limeno
Finished
۰۳:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Napier City Rovers
۲
۲
Western Suburbs
Finished
۰۵:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
South Hobart (W)
۱
۴
Kingborough Lions (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Australia NPL ACT Women
Canberra Olympic (W)
۲
۱
Gungahlin United (W)
Finished
۰۸:۰۰
Belconnen United (W)
۵
۱
West Canberra Wanderers FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Gold Coast United U23
۲
۰
Sunshine Coast Wanderers U23
Finished
۰۸:۱۵
  United States USL League One
Forward Madison FC
۱
۰
One Knoxville SC
Finished
۰۲:۳۰
South Georgia Tormenta FC
۱
۲
Richmond Kickers
Finished
۰۳:۰۰
Chattanooga Red Wolves
۳
۴
Lexington SC
Finished
۰۳:۰۰
Northern Colorado Hailstorm FC
۳
۲
Charlotte Independence
Finished
۰۴:۳۰
Spokane Velocity FC
۰
۱
Greenville Triumph SC
Finished
۰۴:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Western United FC NPL
۳
۳
Northcote City
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Illawarra Stingrays (W)
۰
۱
Sydney Olympic (W)
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams (W)
۱
۲
Apia Leichhardt Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Manly United FC (W)
۰
۱
Bulls Northbridge FC Academy (W)
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown Spartans (W)
۰
۲
UNSW FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown Spartans (W)
۰
۲
University of New South Wales (W)
Finished
۱۰:۳۰
Gladesville Ravens (W)
۶
۰
Emerging Jets (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Philippines PFL
Taguig FC
-
-
Maharlika
Cancelled
۱۰:۳۰
Philippine Army FC
-
-
Manila Digger FC
Finished
۱۵:۳۰
  Greece U19 Super League
Volos NPS U19
۱
۴
OFI Crete U19
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Pine Hills
۴
۳
Samford Rangers FC
Finished
۱۱:۳۰
Ipswich Knights
۲
۱
North Lakes United
Finished
۱۰:۰۰
  Kenya Cup
Kenya Commercial Bank Nairobi
۲
۱
Kariobangi Sharks
Finished
۱۲:۳۰
Kenya Police FC
۱
۰
AFC Leopards
inprogress
۱۵:۳۰
  Thailand League 1 Women
Chonburi FA (W)
۸
۰
Khonkaen City (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Singapore Premier League
Tanjong Pagar United FC
۱
۱
Hougang United FC
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Queensland Premier League
St. George Willawong FC
۲
۰
Ipswich FC
Finished
۱۰:۱۵
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Vastra Frolunda IF
۵
۰
Sävedalens IF
Finished
۱۴:۳۰
Laholms FK
۴
۰
Qviding FIF
Finished
۱۵:۳۰
Landvetter IS
۰
۰
BK Astrio
inprogress
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
IFK Osteraker FK
۰
۰
Arlanda
inprogress
۱۷:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Orebro SK Soder (W)
۰
۰
Sunnanaa (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Kimberley Mar del Plata
۰
۰
Deportivo Rincon
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Douglas Haig
-
-
Defensores de Pronunciamiento
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Huracan Las Heras
-
-
Gutierrez SC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Central Norte Salta
-
-
Boca Unidos
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Atletico Vega Real
۰
۰
Atlantico Puerto Plata FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Iceland 4. Deild
KA Asvellir
۰
۰
KFS Vestmennaeyjar
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Brazil Paulista Serie B
Olimpia SP U23
۰
۱
Inter Bebedouro SP U23
inprogress
۱۶:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Guairena FC
۰
۰
12 de Junio
inprogress
۱۷:۳۰
Club General Martin Ledesma
۰
۰
Club Atletico Tembetary
inprogress
۱۷:۳۰
  Zanzibar Premier League
Ngome FC
۱
۰
Jamhuri
inprogress
۱۶:۴۵
Kipanga FC
۱
۰
Maendeleo FC
inprogress
۱۶:۴۵
  Armenia 1. Division
Noah Yerevan 2
-
-
Mika Yerevan
inprogress
۱۶:۳۰
  Northern Ireland Northern Ireland Premier League Women
Derry City (W)
۱
۰
Crusaders Newtownabbey Strikers WFC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
Nacional JM Paz
۰
۲
CA Regional de Resistencia
inprogress
۱۶:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
Inter Turku II
۰
۰
Pallo-Iirot Rauma
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie A Women
Napoli (W)
۰
۰
Ternana (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Colombia U19 Championship
La Equidad U19
۰
۰
Plata Vino Tinto Oro U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women
Vilaverdense (W)
-
-
Amora FC (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Czech Republic Division 2 Women
FK Dukla Praha (W)
۰
۰
FK Teplice (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Austria Regionalliga Middle
Wolfsberger Athletik Club II
۰
۰
Deutschlandsberger SC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
ASK Klagenfurt
-
-
SV Allerheiligen
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Tunisia Ligue 2, Group A
CS Hammam-Lif
-
-
CS de Msaken
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
AS Ariana
-
-
Sporting Club de Ben Arous
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Greece Super League 2, Group A
Levadiakos
-
-
AEK Athens B
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Ghana Premier League
Asante Kotoko
-
-
Hearts of Oak
Finished
۱۸:۳۰
Great Olympics
-
-
Berekum Chelsea
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Serbia Prva Liga
FK Sloboda Uzice
-
-
FK Radnicki Beograd
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Mladost Novi Sad
-
-
RFK Novi Sad 1921
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
OFK Vrsac
-
-
FK Kolubara
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Dubocica
-
-
Metalac GM
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Sotra Sportsklubb
-
-
FK Arendal
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  North Macedonia First League
FK Vardar Skopje
-
-
Detonit Plackovica
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Slovakia 3. Liga West
SKF Sered
-
-
TJ Jednota Banova
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Slovakia 3. Liga East
MFK Snina
-
-
FK Svidnik
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
Arsenal Dzyarzhynsk
۲
۰
BATE Borisov
Finished
۱۵:۳۰
Shakhtyor Soligorsk
۰
۰
FC Smorgon
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Slavia Mozyr
-
-
Dinamo Minsk
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF
CD Numancia
-
-
Yeclano Deportivo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Orihuela
-
-
Barakaldo
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Poland IV Liga
Wiara Lecha Poznan
-
-
Nielba Wagrowiec
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Iceland Urvalsdeild
Fram Reykjavik
-
-
Breidablik Kopavogur
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Stjarnan
-
-
KA Akureyri
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Brazil Carioca Serie C
CAAC Brasil FC
-
-
Uniao Central
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
EC Resende RJ
-
-
EC Vera Cruz RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Lebanon Premier League
Al Safa
۰
۱
AL-Nejmeh SC Beirut
inprogress
۱۶:۳۰
Al Ahed
۱
۱
Al Bourj
inprogress
۱۶:۳۰
Al Ansar Beirut
۱
۰
Racing Beirut
inprogress
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Nacka Iliria
۰
۳
Åtvidabergs FF
Finished
۱۳:۳۰
BK Ljungsbro
۰
۱
Huddinge IF
inprogress
۱۶:۳۰
Sleipner IK Norrkoping
۰
۰
Smedby AIS
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Ethiopia Premier League
Ethiopia Bunna
۶
۱
Hambericho Durame
Finished
۱۵:۳۰
Hadiya Hosaena
-
-
Hawassa City
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 2
FK Yenisey Krasnoyarsk II
۱
۲
FK Spartak Moscow II
Finished
۱۰:۳۰
FC Tver
۱
۱
Dynamo Vologda
Finished
۱۴:۳۰
Chertanovo Moscow
۰
۱
Dinamo Moscow II
Finished
۱۴:۳۰
Znamya Truda OZ
۰
۳
Zenit St Petersburg II
Finished
۱۵:۳۰
Luki-Energiya
۱
۱
Rodina Moscow
inprogress
۱۶:۳۰
Torpedo Vladimir
۰
۰
FC Irkutsk
inprogress
۱۶:۳۰
  Costa Rica Primera Division Women
Municipal Perez Zeledon (W)
۰
۷
Sporting FC (W)
Finished
۰۰:۳۰
  South America Kings League World Cup 40 mins play
Los Chamos (VII)
-
-
PIO FC (VII)
Finished
۰۰:۳۰
  United States NISA
Savannah Clovers
۰
۱
Club de Lyon FC
Finished
۰۰:۳۰
  Nicaragua Liga de Ascenso
Juventus Managua FC
۰
۰
Rancho Santana FC
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Serie A
Bragantino Red Bull
-
-
Atletico Mineiro
Cancelled
۰۳:۳۰
  Honduras Reserve League
Olancho FC Reserves
۳
۰
CD Olimpia Reserves
Finished
۰۴:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Oakleigh Cannons U23
۰
۲
Heidelberg Utd U23
Finished
۰۶:۰۰
  Australia Capital Territory U23
Canberra Croatia U23
۶
۱
Yoogali SC U23
Finished
۰۶:۰۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 3
Dynamo Vladivostok
۱
۰
Spartak Tambov
Finished
۰۶:۳۰
Sakhalin Sakhalinsk
۰
۰
SKA Khabarovsk II
Finished
۰۸:۳۰
Khimki II
۱
۲
FC Kompozit Pavlovskiy Posad
Finished
۱۳:۳۰
Strogino Moscow
۰
۱
Zenit Penza
Finished
۱۳:۳۰
FC Salyut Belgorod
۲
۱
FK Kosmos
Finished
۱۵:۳۰
FK Kvant Obninsk
۱
۱
Arsenal Tula II
inprogress
۱۶:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Los Cabos United
۱
۱
Jaibos Tampico Madero
Finished
۰۶:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
South Melbourne (W)
۴
۳
Emerging Jets (W)
Finished
۰۶:۳۰
  Japan Nadeshiko League 2 Women
FC Yamato Sylphid (W)
۱
۱
FC Fujizakura Yamanashi (W)
Finished
۰۷:۳۰
  World Friendly Club Matches
Jubilo Iwata
۳
۳
FC Gifu
Finished
۰۷:۳۰
  Hong Kong 1st Division
Sha Tin
۲
۰
Wing Yee Ft
Finished
۰۹:۰۰
  Romania Liga IV
CS Unirea Cocorastii Colt
۱
۳
AS Vointa Varbilau
Finished
۱۱:۳۰
  Serbia U19 League
Cukaricki U19
۶
۲
FK Novi Pazar U19
Finished
۱۵:۳۰
  Lebanon Premier League Women
Helium Sports Club (W)
۱
۰
No Limits (W)
Finished
۱۱:۳۰
  South Africa Second League Women
Mathaithai FC (W)
۱
۳
NWU Vaal FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Austria 2. Landesliga
TUS Gross St. Florian
۱
۱
USV Wies
Finished
۱۲:۰۰
  Russia FNL 2, Division A Gold
Sokol Kazan
۲
۰
Akron Togliatti 2
Finished
۱۲:۳۰
FC Ufa
۶
۰
Metallurg Lipetsk
Finished
۱۲:۳۰
Novosibirsk FK
۲
۰
FC Krasnodar II
Finished
۱۳:۳۰
Veles Moscow
۰
۱
FC Chelyabinsk
Finished
۱۴:۳۰
  Lithuania A Lyga Women
MFA Zalgiris (W)
۲
۳
Gintra Universitetas (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Belarus 1. Division
Niva Dolbizno
۷
۱
Torpedo Zhodino Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Maxline Vitebsk
۱
۱
FC Belshina Bobruisk
Finished
۱۵:۳۰
  Portugal Liga Segunda
Lusitania Lourosa
۱
۰
Feirense
Finished
۱۳:۳۰
  Kenya Super League
Luanda Villa SC
۰
۲
Mully Children Family
Finished
۱۳:۳۰
  Denmark 2nd Division Women
Kolding IF II (W)
۲
۴
Team Viborg (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Nigeria Premier League Women
Bayelsa Queens FC (W)
۱
۱
Edo Queens (W)
Finished
۱۴:۳۰
Confluence Queens (W)
۰
۰
Nasarawa Amazons (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Lillestrom 2
۳
۲
Surnadal
Finished
۱۴:۳۰
Stromsgodset IF II
۰
۰
Nardo FK Trondheim
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Kyrgyzstan Premier League
FK Kyrgyzaltyn
۰
۱
FC Alga
Finished
۱۵:۰۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Club Guarani Asuncion Reserves
۲
۰
Sportivo Luqueno Reserves
Finished
۱۵:۰۰
Tacuary Reserves
۰
۰
Cerro Porteno Reserve
Finished
۱۵:۰۰
  Croatia U19 League
NK Dugopolje U19
۴
۰
Kustosija U19
Finished
۱۵:۳۰
NK Istra 1961 U19
۳
۰
NK Radnik Sesvete U19
inprogress
۱۶:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE 2
Academia Rey Lara Deportivo
-
-
Yaracuyanos FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Dynamo Puerto FC
-
-
Deportivo Nueva Esparta
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید